XLIX. Did you see the purple-haired girl?

Nagle Raven poczuła kłujący ból w dolnej części brzucha. Oparła się o ścianę i zsunęła się na podłogę,  tracąc przy tym przytomność. Przy okazji z kieszeni wypadł jej komunikator, który jakimś cudem wybrał numer Bestii. Chłopak nie miał ochoty odbierać połączenia,  jednak w podświadomości odczuł,  że coś złego się dzieje. Przycisnął więc zieloną słuchawkę i usłyszał… Ciszę. Głuchą ciszę. I to go przerażało. Próbował nawiązać z dziewczyną jakikolwiek kontakt, ale nie uzyskał odpowiedzi. Wstał gwałtownie z krzesła ku wielkiemu zdziwieniu Terry, która już usadowiła się wygodnie w sali konferencyjnej,  i wyruszył na poszukiwania.

W pokoju nie zastał nikogo, drzwi były zamknięte na klucz, co przerażało go jeszcze bardziej. Odchodząc od wynajętego pomieszczenia wpadł na jedną z pokojówek. Zatrzymał ją na chwilę, by spytać  o „fioletowowłosą dziewczynę”, ale dowiedział się tylko, że Rae schodziła na dół prawdopodobnie szukając właśnie Beast Boy’a. Na dobre zdenerwowany nastolatek nie wiedział co ze sobą począć. W nerwach wbiegł do łazienki.

Gdy ujrzał swoją ukochaną leżącą na białych kafelkach, w jedną sekundę uciekł z niego cały gniew w nią skierowany. Rachel natomiast dopiero co się wybudziła, w sumie jeszcze nie ogarnęła, co się właśnie wydarzyło. Beastie schylił się i zapytał, co się stało. Na początku demonka nie mogła wydusić z siebie ani jednego słowa, ponieważ w sumie nawet nie wiedziała,  co ma powiedzieć. Garfield po prostu wziął Azarathkę pod ramię i zaprowadził ją do pokoju.

3 Komentarze

  1. Czuję niedosty.
    Czemu takie krótkie? Przyznam się szczerze, że nie czytałam uważnie,bo akurat byłam w trakcie oglądania jednego anime, ale i tak nie załapałam.
    Cóż, liczę na wyjaśnienie w następnej notce ;p

    PS. Wgl, zuważyłaś, że wszystkie akapity w tym kom. zaczynają się na „C”? ^^
    Wiem, bez sensu XD

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.